Paascadeaus

My Little Pony Twilight Sparkle boekensteunen (set van 2)

My Little Pony Twilight Sparkle boekensteunen (set van 2)

Houd je enorm van lezen, net als Twilight Sparkle? Speciaal voor fans van My Little Pony, Friendship is Magic, hebben wij de My Little Pony Twilight Sparkle boekensteunen in ons assortiment opgenomen. De boekensteunen (set van 2) zijn gemaakt van hout en hebben een afbeelding van Twilight Sparkle en natuurlijk een regenboog. Leuk voor op de kinderkamer.

Prijs: € 20.95

Koop direct Koop direct: My Little Pony Twilight Sparkle boekensteunen (set van 2)


Naar lijst cadeautips
Lootjes trekken | Cadeautips | Cadeaushops | Zoeken | Contact | Privacy & Cookies